Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę Wielkiego Postu – 8 marca 2015r.

Print Friendly, PDF & Email

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Wielkiego Postu, 8.03. 2015 r.

  1. Dziękuję rodzinom z bloku przy ul. Czystej 5 za utrzymanie czystości w kościele, zadbali także o teren wokół kościoła, posadzili bratki. Proszę, aby ten obowiązek podjęły rodziny z bloku przy ul. Czystej 6 a. Zapraszam panie i panów- chętnych do pomocy w sobotę na g. 9.00 z grabkami -będziemy sprzątać teren wokół kościoła- idzie wiosna, idą święta, trzeba by troszkę uporządkować teren po zimie
  1. W Wielkim Poście nabożeństwa Gorzkich Żali z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym w niedzielę o g. 16.00, a bezpośrednio po nabożeństwie Msza św. Droga Krzyżowa w naszym kościele o g. 18.00. Zapraszam dzieci, młodzież dorosłych. Dzieci będą otrzymywały obrazki- naklejki na Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach.
  1. W Wielkim Poście zbiórka zywności dla najbardziej potrzebujących. W kruchcie kościoła wystawione będą pojemniki do których możemy – powinnismy- przynosić art. spożywcze, słdyczei chemię do paczek dla tych , którzy takiej pomocy potrzebują.
  1. W środę przypada comiesięczna nowenna do św. Filomeny- po Mszy św. . Prośby, podziękowania możemy składać do skrzyneczki na bocznym ołtarzu.
  1. Sprawa kwiatów i dekoracji do Bożego Grobu. Na bocznym ołtarzu jest wystawiona puszka do której możemy wrzucać ofiary na ten cel. W zależności ile będzie zebrane tyle będzie kwiatów i taka będzie dekoracja
  1. Pielgrzymka z naszej parafii do Ziemii Świętej na początku października- 3 października – ośmiodniowa, samolotem ( Jerozolima, Betelej, Góra Oliwna, Morze Martwe, Jezioro Galilejskie, Kana Galilejska, Nazaret) Informacje- ulotki – i zapisy u księdza.
  1. Intencje mszalne:

 

Gość niedzielny, Niedziela

Wszystkim Paniom- z okazji Dnia Kobiet- składamy serdeczne życzeni, błog. Bożego i opieki MB

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentarze są zamknięte.