Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzielę Wielkiego Postu, 15.03.2015

Print Friendly, PDF & Email

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Wielkiego Postu, 15.03. 2015 r.

  1. Dziękuję rodzinom z bloku przy ul. Czystej 6a za porządek w kościele, zadbali także o teren wokół kościoła, posadzili bratki. Proszę, aby ten obowiązek podjęły rodziny z bloku przy ul. Czystej 6 b. Dziękuję Strażakom z OSP Gniechowice za prace w sobotę przy przycinaniu gałęzi. Zapraszam panie i panów- chętnych do pomocy w sobotę na g. 9.00- jeżeli nie będzie padało- z grabkami -będziemy sprzątać teren wokół kościoła- idzie wiosna, idą święta, trzeba by troszkę uporządkować teren po zimie
  1. W Wielkim Poście nabożeństwa Gorzkich Żali z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym w niedzielę o g. 16.00, a bezpośrednio po nabożeństwie Msza św. Droga Krzyżowa w naszym kościele o g. 17.30. Zapraszam dzieci, młodzież dorosłych. Dzieci będą otrzymywały obrazki- naklejki na Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach.
  1. W Wielkim Poście zbiórka zywności dla najbardziej potrzebujących. W kruchcie kościoła wystawione będą pojemniki do których możemy – powinnismy- przynosić art. spożywcze, słdyczei chemię do paczek dla tych , którzy takiej pomocy potrzebują.
  1. Za tydzień rozpoczną się w naszym kościele rekolekcje wielkopostne- czas łaski i nawrócenia. Potrwają do środy. W środę będzie zakończenie i spowiedź św.
  1. Na stronie internetowej naszej parafii są zdjęcia z udziału naszych parafian w Misyjnej Drodze Krzyżowej we Wrocławiu oraz zdjęcia z promocji ministrantów.
  1. 17 marca przypada w naszej parafii wieczysta adoracja. O g. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zachęcam do adoracji/
  1. Sprawa kwiatów i dekoracji do Bożego Grobu. Na bocznym ołtarzu jest wystawiona puszka do której możemy wrzucać ofiary na ten cel.
  1. Pielgrzymka z naszej parafii do Ziemii Świętej na początku października- 3 października – ośmiodniowa, samolotem ( Jerozolima, Betelej, Góra Oliwna, Morze Martwe, Jezioro Galilejskie, Kana Galilejska, Nazaret) Informacje- ulotki – i zapisy u księdza.
  1. Intencje mszalne:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentarze są zamknięte.